FaceBook Hesabı Nasıl Dondurulur?

Günümüzün en revaçta olan sitelerinin başında gelmektedir facebook. Özellikle Msn Messenger programıyla beraber çok popüler hale gelen anlık sohbet ve ileti yazılımları, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizdede gençliğimizin bir numaralı ilgi odağı oldu. Facebook sitesi işte bu noktada devreye girerek, bu anlık mesajlaşma yazılımlarının büyük bir eksikliğini gidererek, mazide kalmış arkadaşlarımızı bulmamızı, resim ve videolarımızı paylaşmamızı sağlar. Bu şekliyle anlatıldığında herşeyiyle çok güzel olduğu sanılabilir, ama bazende facebook’ta bulunan üyeliğimiz istemediğimiz sonuçları doğurabilir. İşte bu noktada yapmamız gereken şey, facebook üyeliğimizi dondurmak. Bunu yapmak için aşağıdaki işlem basamaklarını takip etmeniz yeterlidir;

1) Öncelikle hesabımızla oturum açıyoruz. Facebook ekranının sağ üst tarafında bulunan Ayarlar‘ı seçiyoruz aşağıdaki resimde gösterildiği gibi.

face_41

 

2) Açılan sayfada ağaşıdaki resimde de gözüktüğü gibi 2 numara ile gösterilen sayfanın en altında bulunan Hesabı Dondur yazısının hemen karşısında bulunan Dondur‘a tıklıyoruz.
face_2

 

 

3) 2 numaralı işlemi yaptıktan sonra karşınıza aşağıdaki sayfa gelecek. Buradan da ilk önce 3 numara ile gösterilen seçeneklerden birini seçiyoruz. Daha sonra size Facebook sitesinden e-mail gelmemesi için 4 numara ile gösterilen seçeneği işaretliyoruz. En sonunda da yapmamız gereken tek şey 5 numara ile gösterilen “Hesabımı Dondur” butona tıklamak. Ve artık sizin için facebook bitmiş oluyor. Hayırlı olsun. :) )))

face_3

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !